לבחור יעד, להזמין כרטיס טיסה, לסגור חדר בבית מלון, לארוז את הבגדים ולנסוע. כמה פשוט לצאת לחופשה בחו"ל. אבל רגע, מה עם האוכל? איפה יש בית חב"ד באזור? איך יוצאים מחדר המלון בשבת? וכמה קופסאות שימורים אפשר לסחוב מהארץ?

יותר ויותר ישראלים מטיילים בחו"ל בכל שנה, אולם בעוד שהזמנת חבילות נופש, טיסות ובתי מלון מתאפשרת בלחיצת כפתור פשוטה, המטייל הדתי נאלץ להתמודד לבד עם האתגרים הכרוכים בשמירת כשרות וקיום מצוות בחו"ל, או להצטרף לטיולים מאורגנים וכשרים שמייקרים את הטיול בעשרות אחוזים.

Kosher bookings הוקם במטרה לאפשר למטייל הדתי לצאת לחופשה מפנקת בחו"ל בלי דאגות בנושא כשרות ושבת, ועם דגש על מחירים אטרקטיביים וזמינות בכל עונות השנה.

עם Kosher bookings המטייל הדתי כבר לא חייב להצטרף לקבוצה או לתאריך שנקבע עבורו מראש, ויעדים חדשים שהיו עד עכשיו סגורים בפני הציבור הדתי נפתחים ומתאימים את עצמם לסטנדרטים ההלכתיים של כשרות מהדרין ופתרונות לשבת ולחג.

אנחנו ב Kosher bookings ממשיכים לפעול כדי להרחיב את מגוון היעדים הכשרים, הזמינים והמוזלים לחופשה בחו"ל עבור הציבור הדתי, כדי שהזמנת חופשה כשרה בחו"ל תהפוך להיות פשוטה, ספונטנית ומשתלמת גם בשבילכם!

 

אנחנו כאן לשירותך

משפחת פרידמנ'ס וצוות Kosher Bookings